Uzun yıllardır yemek sektöründe hizmet veren firmamız, çalışmalarını özellikle tabldot ve catering alanında yoğunlaştırmaktadır. Firmanız ne kadar büyük, çalışanlarınızın sayısı da ne kadar çok olursa olsun, gerekli kapasiteye sahip olan firmamız, pek çok sayıdaki yemek çeşitleri ve zengin menüsü ile her firmanın isteklerine uygun yemek listesi çıkarmaktadır.

Özel istekler doğrultusunda, diyet yemekleri ve vejetaryen yemekleri de servis eden kuruluşumuz, bu kategoride de zengin tabldot yemek çeşitliliğine sahiptir. Sahip olduğu bilgi birikimi ve ustalığı sayesinde lezzetler arasındaki en doğru uyumu sağlayan aşçılarımız yaptıkları yemeklere deneyimleri kadar meslekteki becerilerini de konuşturarak en lezzetli yemekleri ortaya çıkarmaktadır.

Yemeğin çeşidi, malzemelerin kalitesi ve lezzeti kadar önemli olan hijyen kurallarına da büyük dikkat ve itina gösteren firma çalışanlarımız, sağlığınız için gerekli olan bütün kriterleri bünyesi altında toplamaktadır. Yemek listelerini, diyetisyen, gıda mühendisi, ve gıda teknikerleri eşiğinde oluşturan kuruluşumuz, insanın bir öğünde ihtiyaç duyduğu, protein, karbonhidrat ve yağ dengesini göz ününe alarak, hem ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi sağlamakta hem de dengeli beslenmeye zemin hazırlayarak sağlıklı toplumun oluşmasına fayda sağlamaktadır. Çorbalar, sebze ve kuru baklagiller, et yemekleri, pilavlar, makarnalar, tatlılar ve böreklerden oluşan yemek çeşitlerimiz, müşterilerin beğeni ve arzularına göre listelenerek sunumları yapılmaktadır.

Pek çok çeşitten oluşan çorba seçeneği, etli ve sebzeli ana yemeklerden biri, pilav ve makarna çeşitlerinden herhangi bir tanesi ve dönüşümlü olarak, tatlı, salata ve içecek türlerinden oluşan dört çeşit yemek mönüsü ile her gün değişik listeler hazırlayan yemek firmamız size lezzet ve doyma garantisi veriyor. Yemek listesinde ağırlıklı olarak et kullanan firmamız, maddi kazançtan çok, lezzetli ve çok istenen yemek türlerini listeye koyarak tercih sebebi olmayı arzuluyor. Bir günlük yemek listesini oluştururken beslenme piramidine sadık kalan gıda mühendisimiz ve uzman diyetisyenimiz, her yemeğin ve her mönünün kalori cetvelini çıkartarak, yemeğimizi tercih eden kişileri ve firmaları bilgilendiriyor.

Daha anlaşılır ve akılda kalıcı olması için şu şekilde örneklendirebiliriz: Pazartesi; mercimek çorbası, kadınbudu köfte, nohutlu pilav ve cacıktan oluşan mönümüzün toplam kalori değeri, 950 dir. Bütün bir hafta dört çeşit yemekten oluşturulan listemizin hepsinin kalori cetveli çıkartılarak bilgilere sunulmaktadır. Usta aşçıları ve deneyimli çalışanları bünyesinde toplayan firmamız, temizlikten, lezzetten ve kaliteden ödün vermeden hazırladığı yemekleri, müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Sadece yemek değil, temiz ve sağlıklı yemek yapma arzusu taşıyan kuruluşumuz, kazanacağı paradan çok, müşterilerinin uzun ömürlü ve memnun olmasını arzulamaktadır. Birçok tanınmış ve büyük firmaya tabldot yemek veren Samanyolu yemek firmamız, yaptığı bütün işlerde deneyim ve kalitesini ortaya koyarak, her geçen gün büyümeye devam etmektedir.